דפוס דיגיטלי לשילוט

הטכנולוגיה בשירות הדפוס

הטכנולוגיה בשירות דפוס דיגיטלי

א.ש שילוט מהיר מספקים שירות הדפסות בפורמט רחב לסקטור העסקי והמגזר הפרטי. חברת השילוט מתמחה בתחום שירות דפוס דיגיטלי, ציוד משוכלל של דפוס דיגיטלי וכמובן שאנו עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומבטיחה ללקוחותיה דפוס דיגיטלי לשילוט באיכות שלא נראתה בארץ.

בשילוט מהיר תוכלו למצוא דפוס דיגיטלי לשילוט הכולל את כל סוגי ההדפסות ותקבלו ייעוץ מקצועי שסייע לכם למצוא את השילוט למשרדים המתאים לכם.

שירותי דפוס דיגיטלי לשילוט יעניקו לכם את השילוט הדיגיטלי המתקדם ביותר שיגרום לעסק שלכם להכנס לשיווק נכון במאה ה-21.

לפירוט נוסף לחץ כאן >>

הדפסות איכותיות – גישה מקצועית

בחברת א.ש שילוט מהיר יודעים שהאיכות מתבססת על מקצועיות ועל תקשורת מקצועית הדדית. מסיבה זו החברה מספקת את כל פתרונות התכנון, הייצור, הגרפיקה, המסגרות, הצבע ומחלקת האלמנטים התלת ממדיים תחת קורת גג אחת. החברה מעסיקה מומחים מהשורה הראשונה. כל העובדים של החברה עברו תהליך סינון קפדני וזאת על מנת להבטיח ללקוחות החברה את התוצאה הטובה ביותר. כל המוצרים מיוצרים במפעל החברה ולכן אין פערי תיווך והמחירים סבירים וזאת למרות שהחברה משתמשת בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. חברת א.ש שילוט מבטיחה ללקוחותיה איכות גבוהה של הדפסות בפורמט רחב שמחזיקה מעמד לאורך שנים. אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו שירות אמין ומקצועי תוך עמידה בלוח הזמנים שנקבע מראש עם הלקוח.

הדפסות בפורמט רחב

חברת א.ש שילוט מספק שירותי הדפסות בפורמט רחב על כל סוגי המדיה. דבר זה נעשה על ידי שימוש בציוד המשוכלל ביותר, כמו למשל הדפסה במדפסת רחבה (פלוטר) מהסדרה המתקדמת ביותר של HP שמבטיחה הפקה של צבעים ידידותיים לסביבה. דבר שתואם את העובדה שחברת א.ש שילוט מהיר היא חברה שדוגלת באיכות הסביבה ומנסה לנקוט בכל מיני פעולות ירוקות למען הסביבה. הצבעים המופקים ממדפסת זאת הם ללא ריחות לוואי, הם עמידים בתנאי חוץ, מדויקים ומבטיחים איכות גבוהה ביותר של הדפסה. בנוסף, מכונות החיתוך בהן משתמשת החברה הן מכונות SUMMA מהטובות ביותר בתחום החיתוך של מדבקות שמודפסות בפורמט רחב.

סוגי מדיה להדפסה רחבה

החברה מספקת שירות הדפסה רחבה על מדבקות עמידות שמיועדת לרצפה ומצופות למינציה, מדבקות ווניל שמעבירות אור וכאלו שאטומות בפני אור, הדפסה על שמשוניות, רשתות שונות, מדבקות רשת, דגלים מבדים שונים, קנבס, טפטים, קאפה, מתקני פרסום ותצוגה ועוד. כל ההדפסות נעשות על מדפסות בפורמט רחב מהדור החדש של המדפסות וכל ההדפסים אותם אנו מספקים ללקוחותינו עומדים בקריטריונים של AGBB ואישור סביבה ירוקה ומתאימים גם לבתי ספר וילדים.

מעוניינים במידע נוסף אודות הדפסות בפורמט רחב על סוגים שונים של מדיות? התקשרו אל א.ש שילוט בטלפון 04-8402023

133
142
5
143
144
145
146
147
148
149
156
210
211
214
230
332
57
231
232
236
256
257
258
270
271
29
314
315
316
329
330