ניהול וביצוע פרויקטים

א.ש שילוט מהיר, הינה חברת שילוט המתמחה בניהול וביצוע פרויקטים בתחום השילוט והדפוס הרחב ומספקת מענה רחב של פתרונות שילוט חוץ ופנים מכל הסוגים ובכל הגדלים.

ביצוע פרוייקטים וניהולם לבעלי עסקים

כבעלי עסקים תוכלו להפיק תועלת רבה מניסיוננו. אנו נלווה אתכם בכל פרויקט שילוט, משלב התכנון ועד התקנתו בשטח ונספק לכם אחריות, יחס אישי ושירות גם בתום הפרויקט.

נשמח לעמוד לשרותכם ולייעץ בכל נושא אתם מוזמנים ליצור קשר - היכנסו

לפירוט נוסף לחץ כאן >>

ניהול וביצוע פרויקטים- הכל מתחיל במקצועיות

חברת א.ש שילוט מהיר מאמינה שתוצאה מקצועית ניתן להשיג על ידי עבודת צוות מקצועית ובכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר חשוב מאוד שהצוות יהיה נגיש, התקשורת בין אנשי הצוות תהיה טובה וכל אחד מאנשי הצוות יהיו מומחים בתחום עליו הם אחראים ובעלי ניסיון רב בתחום. מסיבה זו החברה מעסיקה כוח אדם מקצועי ומיומן ומחלקות שחיוניות לשם יצירת שילוט מכל הסוגים, שירותי הדפסה בפורמט רחב ועבודות חיתוך בטכניקת ה- CNC וחיתוך בלייזר. בנוסף, החברה תספק לכל לקוח מנהל פרויקט שיהיה אחראי על ליווי, ייעוץ, פתרון בעיות ומענה על כל שאלה ודרישה של לקוח בצורה המקצועית ביותר משלב תחילת הפרויקט ועד סיומו.

א.ש שילוט מהיר- מחלקות החברה

  • מחלקת תכנון – אפיון ראשוני ותכנון מדויק של הפרויקט.
  • מחלקת יצור- יצירת אב טיפוס ואחריות על כל הקשור אל תהליך ייצור המוצר.
  •  מחלקת דפוס וגרפיקה- אחריות על התכנון הגרפי, סגנונות עיצוב, גימור ברמה גבוהה ותיקונים.
  • מחלקת מסגרות- אחריות על מסגרת השילוט והמדבקות.
  • מחלקת צבע- אחריות על התאמה של צבעים בהתאם לתכנון המקורי, תיקונים ותוצאה באיכות גבוהה.
  • מחלקה ליצור אלמנטים תלת מימד
  • צוות מתקינים מקצועי- אחריות על התקנה מקצועית של שילוט חוץ, שילוט פנים, הדבקת מדבקות ועוד.

חברת א.ש שילוט מהיר היא אחת החברות המובילות בתחום הדפוס הרחב והשילוט משום המקצועיות והיכולת שלה לנהל את הפרויקטים השונים בצורה מסודרת ועל ידי מומחים. הניסיון העשיר של החברה בתחום ניהול וביצוע פרויקטים, המחלקות המקצועיות של החברה, היכולת להתאים את הפתרון בהתאמה אישית לצרכיו התקציביים של הלקוח ודרישות בית העסק והשימוש בציוד חדשני הפך את חברת א.ש שילוט מהיר לאחת החברות העדכניות, חדשניות ומקצועיות בתחום ניהול וביצוע פרויקטים בתחום שילוט, מדבקות והדפסה.

מעוניינים במידע נוסף אודות ניהול וביצוע פרויקטים בתחום השילוט וההדפסה?
התקשרו 04-8402023

157
218
222
223
224
225
273
280
281
317
518