מחפשים שילוט לעסק? אנחנו כאן לשירותכם!

מלאו כאן את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  גדר מדברת

  שלטי גדרות יכולים להיעשות בכמה שיטות, יש מיתוג מלא באמצעות מדבקה על גבי הגדר, יש הדפסה ישירה על החומר ויש אפשרות לעשות גדר מדברת – אשר נפוצה ביותר בתחום הגידור המשולט. לנו ב"שילוט מהיר" יש את כל האפשרויות בעבורכם.

   

  גדר מדברת – ניצול נכון של גדרות לצורך פרסום

  שילוט הוא אלמנט הפרסום החזק ביותר שיש כיום בעולם העסקים. לא פלא שיש ביקוש כל כך גדול בקרב עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. כל עסק היה רוצה לפרסם את עצמו בצורה הטובה ביותר, כאשר שילוט גדרות מאפשר חשיפה של העסק לקהל יעד רחב יותר.. מכירים את המצב בו אתם הולכים ברחוב ולא מבינים למה נתקע לכם שם של עסק בראש? בכל פעם שלקוח עובר ליד השלט, המסר של העסק נכנס לו לתודעה, כך שבאופן בלתי רצוני הוא מכוון לעסק וזוכר את הפרטים לגביו.

  עסקים רבים נכשלים עקב כך שאינם בולטים מספיק והנוכחות שלהם אינה מורגשת. בעזרת שילוט גדרות העסק יכול לבלוט ולהיראות למרחקים בצורה אסתטית ומזמינה, וכך לפנות לקהל לקוחות פוטנציאלי. מעבר לכך, שילוט מדבר לגדרות הוא אלמנט אסתטי שמאפשר לעסקים רבים בעיקר לקבלנים להעביר את המסר להם בצורה פשוטה וברורה, כאשר ניתן לפרסם הדמיות של הפרויקט, מפרט הפרויקט או אפילו להכריז על מבצע או מתנה ברכישה דירה.  

   

  גדר מדברת – למה כדאי לקבל את השירות אצלנו?

  אנו, ב"שילוט מהיר", מעניקים מגוון פתרונות שילוט ומיתוג של גדר מדברת, ומלווים אתכם משלב ייצור הגדר ועד התקנתה. אנחנו מספקים שירות איכותי לעסקים ומתאימים לכל לקוח את הגדר האידיאלית עבורו. כמו כן, אנו מייצרים גדרות כולל בנייה מערכתית של הקונסטרוקציה וציפוי מלא, או במקרים כאשר ישנה גדר לגביה נדרש מיתוג מדבקות בלבד, אנו הכתובת. מעבר לכך, חומרי הגלם שלנו נשמרים לאורך שנים ועמידים בפני כל מזג אוויר. בנוסף, אנו גם נותנים ייעוץ מיתוג והתאמת תמונות איכותיות או אווירת נוף על גבי השלט לפי דרישת הלקוח.

  מחפשים שילוט לעסק? אנחנו כאן לשירותכם!

  מלאו כאן את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   לא רלוונטי נוספים

   מעוניינים בשילוט לעסק ובמחיר מיוחד?

   השאר פרטים ונחזור אליך בטיל

    קידום אתרים עם לאוס מדיה ואינטראקטיב

    תפריט נגישות