מחפשים שילוט לעסק? אנחנו כאן לשירותכם!

מלאו כאן את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לקוחות אוהבים גופנים גדולים של שלט לחנות

  השילוט הקמעונאי שלך הוא אחד הדברים הראשונים והאחרונים שלקוחות רואים כשהם מבקרים בחנות שלך. שלט לחנות מכוון את זרימת תנועת הלקוחות בתוך החנות, ואם הוא מעוצב באופן שגוי, הוא עלול להוביל לבלבול רב ברצפת המכירה שלך.

  כדי שהעסק שלך ימשוך לקוחות בצורה יעילה ויכוון אותם דרך החנות שלך בצורה יעילה ומשתלמת, חשוב לשכור שירותי חברה שמייצרת ומעצבת שלטים איכותיים. חברת א.ש. שילוט מהיר מתמחה בפתרונות שילוט חוץ ופנים.

  לקוחות צריכים להיות מסוגלים לקרוא שלט לחנות. למעשה, מחקר שנערך לאחרונה על ידי Signs.com מצא כי שלטים קטנים יותר קיבלו ירידה של 75% בתגובה בהשוואה לעמיתיהם הגדולים יותר.

  בקביעת גודל הגופן האידיאלי, יש לתת את הדעת על החשיבה של הלקוחות: שלט לחנות צריך להיות ברור לנוסעים במכוניות; ואזרחים ותיקים או אנשים עם בעיות ראייה דורשים גם גופנים גדולים יותר. שמירה על הנחיות שילוט אלו תסייע לכם להבין את גודל הגופן הדרוש כדי להגיע לכל הלקוחות.

  דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת גופנים הוא בהירות הטקסט עצמו. ברור שלא תצליחו להגיע ללקוחות פוטנציאליים עם גופנים קטנים, אבל גופנים גדולים שאינם ברורים או נטויים גם הם אינם ברורים במיוחד. הגופן הנכון בנראות מגובה העיניים של הלקוחות. לכן מומלץ לעצב שלט לחנות עם גופנים ברורים ומתאימים למותג להשפעה מרבית.

  בשורה התחתונה, כשמבינים את עקרונות השילוט ניתן לעצב שלטים נהדרים

  עיצוב שלט לחנות יכול לשנות באופן חיובי משמעותי את חוויית הקונים בחנות. משלט הגיר מחוץ לדלת החנות שלכם ועד לשילוט ההכוונה המציין היכן היציאה, כל שלט צריך להיות תמציתי, שנון, קל לראות (לכל הלקוחות), ומותאם למותג.

  שמרו על מודעות לשימושים הרבים של שילוט קמעונאי והפעילו שיטות עבודה מתקדמות כמו תורת הצבעים והגופן בחנות שלכם כדי להבטיח שהשילוט הקמעונאי שלכם לעולם לא ייפול. לחברת א.ש. שילוט מהיר יש ותק של שנים רבות בתחום השילוט, והמומחים שלנו יסייעו לכם לעצב שלט מותאם אישית לשטחים הפנימיים והחיצוניים של החנות שלכם, למשיכת לקוחות.

  מחפשים שילוט לעסק? אנחנו כאן לשירותכם!

  מלאו כאן את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   לא רלוונטי נוספים

   מעוניינים בשילוט לעסק ובמחיר מיוחד?

   השאר פרטים ונחזור אליך בטיל

    קידום אתרים עם לאוס מדיה ואינטראקטיב

    תפריט נגישות